Deniz Ürünleri Pasta

: BE263
2.800,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
2800 TL
15
3800 TL
20
4500 TL
25
5000 TL
30
5750 TL
35
6500 TL
40
7500 TL
45
8500 TL
50
10000 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Deniz ürünleri pasta oldukça hoş desenlerle oluşturulmuş, canlı renkleri barındıran harika bir kutlama pastasıdır. Özellikle çocuklar için hazırlanan bu deniz ürünleri pastası dilediğiniz renkler ile, dilediğiniz meyveler ile tasarlanabilmektedir. Hangi rengin yoğunlukta olmasını istiyorsanız o renkte yapabiliriz. Uzman şeflerimiz çıplak el değmeden, hijyenik olarak ürettikleri bu tasarım pastalar çok tercih edilmektedir. Mevsiminde olan meyveler ile üretilen deniz ürünleri pasta seçeceğimize ek olarak, mevsiminin dışında meyveler ile de tasarlanabilmesi mümkündür. Yüksek dereceli soğutma sistemlerimizde saklanan meyveler ile pasta tasarımlarımız beğeninize sunulacaktır. 

 

Deniz ürünleri pastası siparişiniz için her detayın belirtilmesi, atlanmaması ve doğru olması önemlidir. Kutlama amaçları ile hazırlatılan bu pastalarda kişi sayısı çok önemlidir. Misafirlerinize mahcup olmamanız açısından kişi sayısını eksik belirtmemelisiniz. Deniz ürünleri tasarımlı pastamız İstanbul'un her iki yakasına da ücretsiz olarak taşınmakta olup taze şekilde ulaştırılacaktır. Şeflerimiz her siparişi aynı gün içerisinde hazırladığından oldukça taze ve lezzetli olarak tarafınıza gelecektir. Notlar ve herhangi bir değişiklilik için bizimle irtibata geçiniz. 

 

Deniz Ürünleri Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Deniz Ürünleri Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

 

Canlı
Destek