Bebek Pasta

: BE186
2.800,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
2800 TL
15
3800 TL
20
4500 TL
25
5000 TL
30
5750 TL
35
6500 TL
40
7500 TL
45
8500 TL
50
10000 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Bebek pasta modellerimiz ile küçük yaştaki çocuklar başta olmak üzere çocuk ruhlu yetişkinlerin de doğum günlerini gönül rahatlığı ile kutlayabilirsiniz. Küçük yaştaki kız ya da erkek çocuklarının çok sevdiği ve ilgi duyduğu bebekler pastalarımızın en önemli figürleri arasında yer almaktadır. Bebek pasta modellerimizde genel olarak 2 adet bebek figürü ve yanında da minik hayvan figürleri bulunmaktadır. Bebek pasta modelimiz küçük çocukların doğum günü partilerini süsleyen oldukça önemli bir detaydır.

 

                Butik pasta modellerimiz arasında yer alan bebek pasta modelimizden sipariş vermek için sitemizde yer alan sipariş formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Yine sitemizde yer alan sipariş bilgi formunda yer alan teslim adresi, teslim tarihi ve teslim tarihi de son derece büyük önem taşıyan bilgilerdir. Sipariş bilgi formunda vereceğiniz adrese istediğiniz tarihte ücretsiz kargo imkanımız ile pastanızı en kısa süre içerisinde sizlere ulaştırmaktayız.

 

                Bebek pasta hakkında, kargo hakkında ya da herhangi bir konu hakkında sorun yaşamanız halinde alt kısımda yer alan iletişim numaramız aracılığı ile bizlere son derece kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

 

Bebek Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz.Bebek Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek