Tavşan Pasta

: BE230
3.500,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
3500 TL
15
5000 TL
20
5750 TL
25
6250 TL
30
6750 TL
35
7500 TL
40
8500 TL
45
9500 TL
50
11500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Tavşan pasta, doğum günlerinin vazgeçilmez ürünlerinden biridir. Çocuğunuzun masal kitabından fırlayan bir dünyayı pasta üzerinde görmesi gözlerinden ışıklar saçılmasını sağlayacaktır. Özellikle bu ürünümüz kız çocuklar tarafından tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Doğum günündeki neşeyi katlamak istiyorsanız bu pasta ile çocuğunuzu ödüllendirebilirsiniz. 

 

Ürünümüz yalnızca İstanbul ilinde bulunan müşterilerimize teslim edilmektedir. Avrupa veya Anadolu yakası fark etmeksizin bulunduğunuz adrese dilediğiniz saatte ücretsiz kargo yardımı ile pasta teslimi yapmaktayız. Sevdiklerinize sürpriz doğum günü hazırlıyorsanız bu ürünümüz gecenin yıldızı olabilir. 

 

Doğum günü partisi verecekseniz ve sevdiğiniz bütün insanları çevrenizde görmek istiyorsanız Tavşan pasta tam da size göre. Ürünümüz en az 15 kişilik olmak üzere hazırlanmaktadır. En fazla 45 kişiye kadar büyütülebilen bu pasta sayesinde bütün misafirlerinizin mutlu ayrılmasını sağlayabilirsiniz. 

 

Ürünümüz damak tadınıza uygun aromalarla hazırlanmaktadır. İçeriğinde yer alacak ürünler de özenle seçilmekte olup oldukça tazedir. Sipariş tesliminden 2 gün önceye kadar değişimler yaparak pastanın içeriğini özelleştirebilmeniz mümkündür. Masallardan fırlayan bu dünyayla çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz. 

 

Tavşan Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Tavşan Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek