Ay Kız Pasta

: BE264
3.800,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
3800 TL
20
4500 TL
25
5000 TL
30
5750 TL
35
6500 TL
40
7500 TL
45
8500 TL
50
10000 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Ay kız pasta tasarım pastamız özellikle küçük kız çocuklarının oldukça beğendiği, çok tercih ettiği bir pasta alternatifidir. Anne babaların çocuklarının doğum günlerinde, özel günlerinde yaptıracağı bu tasarım harikası pastamızın çocuklar tarafından hayranlıkla karşılanacağından eminiz. Ay kız pasta dilediğiniz renklerle üretilebilmekte olup her zaman taze bir şekilde tarafınıza teslim edilecektir. Ay kız pasta çocuğunuzun özel gününü kutlarken muhteşem bir görsellik oluşturacak ve damaklarda eşsiz bir tat bırakacaktır. Tecrübeli ve uzman şeflerimiz tarafından, çıplak el temas etmeden, hijyenik koşullarda tasarlanan bu pasta özel günlerinizin vazgeçilmezi olacak.

 

Ay kız pasta siparişiniz için detayların eksiksiz ve doğru bir şekilde belirtilmesi gereklidir. Pastanın kaç kişilik hazırlatılması gerektiğine siz karar vereceksiniz. Bu kişi sayısı misafirlerinize mahcup olmamanız adına önemlidir. Ay kız pasta siparişiniz İstanbul'un her bölgesine ücretsiz şekilde teslim edilecek ve özel araçlarımız sayesinde şekil bozulması yaşanmayacaktır. Teslimat adresi, pasta üzerine yazılacak yazı, teslimat saati gibi bilgiler doğru bir şekilde verilmelidir. Sonradan yaşanacak karar değişiklikleri için iletişim adreslerimizden bize ulaşınız. 

 

Ay Kız Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Ay Kız Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek