Helikopter Pasta

: BE117
6.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
30
6000 TL
35
6750 TL
40
7750 TL
45
8750 TL
50
10500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

 

Helikopter pasta hem bu tarz oyuncaklara ilgi duyan çocuklar için hem de çok küçük yaşlardaki çocukların doğum günü için tercih edilebilecek en doğru doğum günü pastalarımızdan bir tanesidir. Butik pasta modellerimiz arasında en çok tercih edilen pastalarımızdan biri olan helikopter pasta genellikle çocuklarının en özel ve en önemli günü olan doğum günleri için ebeveynler tarafından tercih edilmektedir.

 

Helikopter pasta modelimiz genellikle 3 katlı olarak tasarlanmaktadır. Helikopter pasta modelimiz isteğe bağlı olarak farklı boyutlarda üretilebilmektedir. Helikopter pasta modelimiz 20, 25, 30, 35, 40, 45 ya da 50 kişilik olarak üretilmektedir. Eğer sizler de helikopter pasta siparişi vermek istiyorsanız sitemizde bulunan sipariş bilgi formunu doldurarak siparişinizi oluşturabilirsiniz.

 

Helikopter pasta modelimiz de diğer tüm pasta modellerimizde olduğu gibi Istanbul'un tüm ilçelerine ücretsiz olarak kargolanmaktadır. Pasta içeriğini istekleriniz doğrultusunda değiştirmek için yine sipariş formunda bulunan gerekli alana yazabilirsiniz. Herhangi bir sorun ile karşı karşıya kaldığınız takdirde alt kısımda yer alan iletişim numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Helikopter Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Helikopter Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek