• 0

Dondurma Pasta

BE192

320,00 TL (kdv dahil)

Pastanız kaç kişilik olsun?
15
20
25
30
35
40
45

Bu ürünü 2 gün önceden sipariş verebilirsiniz.

Doğum günü pasta modelleri arasında yer alan Dondurma Pasta modelimiz, satın al seçeneğini online olarak kullanabileceğiniz pasta modellerimiz arasında yer almaktadır. Pasta modelinde değişiklik yapmak veya butik pasta modellerimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz, alt bölümde verilen iletişim telefon numaramızı kullanabilirsiniz. Bu ürün ve diğer ürünlerimiz hakkında bilgi almak için WhatSapp seçeneğini de kullanabilirsiniz.

 

Pastalar ve dondurmalar neredeyse tüm insanların severek tükettikleri yiyeceklerin başında gelir. Dondurma Pasta sipariş ver diyerek sevdiğiniz kişilerin özel günlerinde yaptığınız kutlamaları şölen havasına sokabilirsiniz. Tabi sipariş formunu online olarak doldurmak ve istediğiniz pastayla ilgili bilgileri vermek de tam olarak istediğiniz ve ihtiyacınız olan pastaya kavuşmanızı sağlayacaktır.

 

Online olarak sipariş verebildiğiniz ve WhatSapp gibi kanallardan bilgi alabildiğiniz butik pasta modelleri farklı özel günlerde yapılacak olan kutlamalar için özel olarak tasarladığımız bilgilerdir. Modellerde yapılmasını istediğiniz değişiklikleri, ürün içeriğini, pastada olmasını istediğiniz ürün yazısını bize bildirerek pastanızın size özel biçimde hazırlanmasını ve ücretsiz kargo ile adresinize teslim edilmesini sağlamış olursunuz.

 

Dondurma Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz.Dondurma Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.