• 0

Penguen Pasta

BE082

340,00 TL (kdv dahil)

Pastanız kaç kişilik olsun?
15
20
25
30
35
40
45
50

Bu ürünü 2 gün önceden sipariş verebilirsiniz.

Penguen Pasta şirin görüntüsü ve sevimli penguen figürlerinin kullanılması ile çocukların çok fazla ilgisini çekmektedir. Bu nedenle de çok fazla tercih edilmektedir. Doğum günleri başta olmak üzere daha birçok etkinlikte tercih edilen Penguen Pasta, son derece dikkat çekici ve etkileyici görünümü ile çocukları büyülemektedir.

 

Penguen Pasta 10, 15, 20, 25, 30, 35, 40, 45 kişilik olarak üretilmektedir. İsterseniz üzerine isim ya da bir mesaj yazdırabilirsiniz. Sipariş formuna pastanın ürün içeriğini, hangi tarih ve saatte teslim alacağınızı ve adresinizi belirtmelisiniz. Penguen Pasta ya da sitemizde yer alan yüzlerce butik pasta modeli hakkında bilgi almak veya değişiklik yapmak isterseniz, alt kısımda verdiğimiz iletişim telefon numaralarından bize ulaşarak özel isteklerinizi bildirebilirsiniz.

 

Penguen Pasta teslimat gününde tasarlanmakta ve hazır hale getirilmektedir. Ardından ücretsiz kargo ile adresinize teslim edilmektedir.

 

Doğum günleri gibi özel günlerinizi daha anlamlı hale getirmek ve unutulmaz bir anı olarak kalmasını sağlamak istiyorsanız; sitemizde yer alan pasta modellerini incelemeli ve size uygun olduğunuz konseptler arasında tercih yapmalısınız.

 

Penguen Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Penguen Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.