Pony Pasta

: BE116
3.250,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
3250 TL
15
4250 TL
20
5000 TL
25
5500 TL
30
6500 TL
35
7250 TL
40
8000 TL
45
9000 TL
50
11000 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

My Little Pony filmiyle tüm dünyada özen kazanan Pony adlı sevimli karakterlerin kullanıldığı Pony Pasta modeli; hem çocuklarınız hem de değer verdiğiniz dostlarınızın özel günlerini kutladığınız organizasyonlarda güzel bir hediye olabilir!

Pony Pasta veya diğer butik pasta modellerimiz için pasta satın al seçeneğimizden faydalanarak sipariş verebilirsiniz. Sitemizde sunulan pastaların içeriklerini isterseniz değiştirebilirsiniz. Sipariş formunda pastanın kaç kişilik hazırlanacağını, ürün içeriğini, teslim edilmesini istediğiniz gün ve saati seçebilirsiniz. Bunun dışında ürün yazısı olarak istediğiniz mesajı yazdırabilirsiniz.

 

Pony Pasta ya da tüm pasta modellerimiz sipariş gününde tasarlanmakta ve hazır hale getirildikten sonra teslimat gününde İstanbul’un her bölgesine ücretsiz kargo ile belirttiğiniz adrese teslim edilmektedir.

 

Butik pasta modellerimiz hakkında bilgi almak için ve siparişini vermeyi düşündüğünüz Pony Pasta modelinde değişiklikler yapma isterseniz, aşağıda verdiğimiz iletişim numaralarından bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

 

Online olarak Pony Pasta sipariş et diyebileceğiniz gibi farklı olarak kutladığınız özel günleriniz için farklı konseptler için tasarladığımız pasta modellerimizden de seçim yapabilirsiniz.

 

Pony Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Pony Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek