Flamingo Pasta

: BE020
4.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
4000 TL
20
4750 TL
25
5250 TL
30
6000 TL
35
6750 TL
40
7750 TL
45
8750 TL
50
10500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Çocuklar, hayvanlar alemini çokça sevmekte ve ilgi göstermektedir. Hayvanlara yönelik ilgi özellikle oyuncak seçimlerinde kendisini gösterse de, yiyecek ve içeceklerde de belli hayvanların kullanımı yaygın bir hal almıştır. Doğum günü pastasında sevdiği bir hayvanın figürünü görmeyi isteyen bir çocuğu mutlu etmek artık elinizde. Örneğin; flamingo seven bir çocuğu, Flamingo Pasta ile mutlu edebilirsiniz.

 

Flamingo Pasta, zarif ama şaşaalı görüntüsüyle çocukların ilgisini çekecek ve mutlu edecektir. Flamingo Pastanızda istediğiniz gibi değişiklik yapabileceğiniz gibi, pastanın kaç kişilik olacağını da seçebilirsiniz. Böylece, davetli sayınıza çok gelecek ve ziyan olacak ya da tam tersi şekilde yetmeyecek bir pasta durumu ile karşılaşmazsınız.

 

Böyle tematik pastalarda tercihiniz pastamburada olmalıdır. Pastamburada adresinden aldığınız pasta, en taze haliyle size sunulacaktır. Çünkü siparişi verdiğiniz gün yapımına başlanır. Böylece bayatlamadan size ulaşmış olur. Pastanın teslimatından asla kargo ücreti alınmaz ve İstanbul’un bütün ilçelerine pasta gönderilmektedir. Siparişinizi iki gün önce vermeniz yeterlidir.  Flamingo Pastanızı çocuğunuza mutlulukla uzatabilirsiniz. Onun da en az sizin kadar mutlu olacağını söyleyebiliriz!

 

Flamingo Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Flamingo Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek