Bebek Pasta

: BE198
4.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
4000 TL
20
4750 TL
25
5250 TL
30
6000 TL
35
6750 TL
40
7750 TL
45
8750 TL
50
10500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Gözlerini dünyaya açmak için hazırlanan misafirinizin gelişini kutlamak için yaptığınız organizasyonlar için tercih edebileceğiniz Bebek Pasta modeli; anne adayının yanı sıra dostlarınızın ve aile üyelerinin de beğenisini kazanacaktır. Coşkulu ama duygusal bir “bebeğe hoş geldin partisi” hazırlamak istediğinizde bu seçeneğimizi değerlendirebilirsiniz.

 

Bebeğinizin adını belirlemişseniz onun ismini ya da vermek istediğiniz diğer mesajları pastanın üzerine yazdırabilirsiniz. Ürün yazısının yanı sıra ürün içeriği, pastanın kaç kişilik olacağı, teslimat yeri – günü – saati gibi bilgileri de sipariş formunda belirtmelisiniz. Bu modelimiz veya diğer modellerimiz hakkında bilgi almak ve modelde değişiklik yapmak istediğinizde ise aşağıda verdiğimiz iletişim hattımızı arayabilirsiniz.

 

Siparişin teslim edileceği gün tasarlanan ve hazırlanan pastanız, İstanbul’un her bölgesine ücretsiz kargo seçeneğiyle ulaştırılacaktır. Pastanızı size özel şekilde hazırlanmış olarak teslim almak için tek yapmanız gereken sipariş formunu doldurmak ve Bebek Pasta satın al demek. Siparişiniz teslimat gününde hazırlanarak taze ve tüketilmeye hazır bir şekilde adresinize teslim edilecektir. Dikkat edin, bebeğiniz pastanın güzelliğine dayanamayıp erken gelmek isteyebilir!

 

Bebek Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Bebek Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek