Şirinler Pasta

: BE206
3.250,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
3250 TL
15
4250 TL
20
5000 TL
25
5500 TL
30
6500 TL
35
7250 TL
40
8000 TL
45
9000 TL
50
11000 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Mavi renkli sevimli şirinleri sevmeyen var mıdır? Özellikle çocuklarımızın bayıldığı Şirine, Şirin Baba ya da Öfkeli gibi karakterleri çocuklarınızın doğum günü kutlamalarına davet edebilirsiniz. Şirinler Pasta modeli, çocukların doğum günlerinin büyüleyici bir havaya bürünmesini sağlayacaktır!

 

Tabi mavi renkli şirin dostlarımızdan mezuniyet günlerinde ya da evlilik yıldönümünüz gibi günlerde de faydalanabilirsiniz. Kutlamaya esprili bir hava katmak istediğiniz özel günlerin tamamında Şirinler Pasta satın al seçeneğimizi değerlendirmeniz mümkün!

 

Üstelik pastanızın kaç kişilik olacağını, ürün içeriğini ve kullanacağımız temaları, karakterleri seçerek özelleştirmeniz de mümkün. Tek yapmanız gereken sipariş formunu doldururken bu seçenekleri kullanmak ve pastanın üzerine yazacağımız mesajı seçmek. Sonrasında ücretsiz kargo şeklinde size teslim edilecek olan Şirinler Pasta siparişinin size teslim edilmesini beklemek ve afiyetle yemek! Tabi bu seçeneklerin tamamını diğer pasta modellerimiz için de kullanabilirsiniz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz, aşağıda verdiğimiz telefon numaramızı kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sipariş vermek istediğinizde ya da siparişiniz hakkında bilgi almak istediğinizde bizi aramanızı bekliyoruz!

 

Şirinler Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Şirinler Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek