Şimşek Mcqueen Pasta

: BE016
3.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
3000 TL
15
4000 TL
20
4750 TL
25
5250 TL
30
6000 TL
35
6750 TL
40
7750 TL
45
8750 TL
50
10500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Özellikle erkek çocuklarının arabalara yönelik ilgisi küçük yaşlarda bile gözle görülebilecek  seviyelere çıkmaktadır. Oyuncaklarında, oynadıkları tablet ya da telefon oyunlarında, izledikleri çizgi filmlerde ya da dizilerde her zaman arabalarla ilgilenen bir çocuğun pastasında araba motifleri görünce yaşayacağı sevinç belki de tahmin edilemeyecek düzeydedir. Arabalara hayran bir erkek çocuğunuz varsa ve ona bu mutluluğu yaşatmak istiyorsanız, Şimşek McQueen Pasta seçeneğine göz atabilirsiniz.

 

Butik pasta seçenekleri arasında bulunan Şimşek McQueen Pastada, pastanın en tepesinde göze çarpan bir araba figürü bulunmaktadır. İsteğinize göre bu araba figürünü değiştirebilir ya da renklerde değişiklik yapabilirsiniz.

 

Pasta, sizin siparişte belirttiğiniz detaylara uygun biçimde gelecektir.  İsterseniz pasta meyveli olarak da hazırlanabilir fakat meyveler pastanın şeklini bozmamak için dondurulmuş olarak pastaya ekleneceğinden, pasta teslim alındıktan sonra yarım saat ile kırk beş dakika arasında yenilmesi gerekir.  Pastanız teslimat gününün sabahında yapılır ve böylece taze bir şekilde size ulaştırılır.  Pastalarımızı İstanbul’un bütün ilçelerine, hiçbir teslimat ücreti olmadan gönderiyoruz. Size de afiyetli yemesi kalıyor.

 

Şimşek Mcqueen Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Şimşek Mcqueen Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek