Papyon Pasta

: BE078
3.800,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
3800 TL
20
4500 TL
25
5000 TL
30
5750 TL
35
6500 TL
40
7500 TL
45
8500 TL
50
10000 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Oldukça şık ve bir o kadar da sevimli bir görünüme sahip olan Papyon Pasta, butik pasta modellerimiz arasında en fazla beğenilen ve ilgi gören pasta modellerimizden birisidir.

 

Genellikle 2 katlı olarak tasarlanan Papyon Pasta modelimizde siyah ve beyaz renkleri yoğun olarak kullanılmaktadır. Papyon Pasta modelimizin alt kısmı smokin olarak tasarlanırken üst kısma büyük bir papyon ekleyerek etkileyici bir görünüm oluşturmaktadır.

 

Papyon pasta modelimiz isteğe bağlı olarak farklı büyüklüklerde yapılma imkanı bulunan pastalarımızdan bir tanesidir. Papyon pasta modelimiz 15, 20, 25, 30 ya da 35 kişilik olmak üzere 5 farklı boyut seçeneği ile üretilebilmektedir.

               

Eğer sizler de sevdiklerinizin en özel gününü daha da anlamlı kılmak istiyorsanız ve onları mutlu etmek istiyorsanız hiç düşünmeden gönül rahatlığı ile Papyon Pasta modelimizden sipariş verebilirsiniz. Sipariş oluşturmak için sitemizde yer alan sipariş bilgi formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmanız yeterli olacaktır. Pasta modeli hakkında değişiklik yapmak ya da daha ayrıntılı bilgiler almak için iletişim telefon numaramızı kullanabilirsiniz.

 

Papyon Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Papyon Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek