İtfaiye Pasta

: BE018
2.250,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
2250 TL
15
3250 TL
20
3800 TL
25
4300 TL
30
5000 TL
35
5500 TL
40
6400 TL
45
7400 TL
50
8500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Küçük çocuklar belli dönemlerde belli mesleklere ilgi duyar ve ileride bu meslekleri yapmak istediklerini söylerler. Bir şekilde insanları bir felaketten kurtarmaya dayalı, özel kıyafetler içeren meslekler de çocukların ilgisini çeker. Bu mesleklerden birisi de itfaiyeciliktir.  Eğer itfaiye hayranı bir çocuğunuz varsa, ona bir doğum gününde İtfaiye Konseptli Pasta alarak, onu daha mutlu bir hale getirebilirsiniz.

 

Pastamburada, butik pasta seçenekleri arasında İtfaiye Pastayı da sunmaktadır.  Pastanın motifleri, renkleri veya içeriği hakkında değişiklikler yapabilirsiniz. Online olarak dolduracağınız sipariş formu ve satın alma talimatı, pastanızın isteklerinize uygun biçimde size ulaşmasını sağlayacaktır. Tabi sipariş bilgi formuna gireceğiniz bilgilerin eksiksiz ve hatasız olmasına dikkat etmelisiniz. Modeller hakkında bilgi almak için Whatsapp kanalını ve iletişim telefon numarasını kullanabilirsiniz.

 

Pastanız istediğiniz adrese, istediğiniz saatte mutlaka teslim edilir ve hiçbir şekilde  kargo ücreti alınmaz. Bu avantajlardan yararlanarak çocuğunuza unutamayacağı bir itfaiye Pasta hediye etmek istiyorsanız, Pastamburada.com adresinden şaşmayın. Hem lezzetli hem de güzel görüntüye sahip ürünlerimizi deneyin.

 

İtfaiye Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. İtfaiye Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek