Ayıcıklı Pasta

: BE269
2.800,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
2800 TL
15
3800 TL
20
4500 TL
25
5000 TL
30
5750 TL
35
6500 TL
40
7500 TL
45
8500 TL
50
10000 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Çocukların en sevdiği oyuncakların başında ayıcıklar gelmektedir. Bu ayıcıklar ile doğum günü pastalarını süslemek ise onlara verilebilecek en sevimli armağanlardan birisidir. Çocuğunuzun doğum gününde ona ayıcıklı pasta hediye ederek onu sevindirebilirsiniz. Ayrıca çocuğunuzu pastasını onun en sevdiği tatlarda seçebilirsiniz. Bunun için sipariş formunda bulunan alanları doldurmanız yeterli olacaktır. Bunların dışında başka istekleriniz de olursa aşağıda bulunan iletişim numaralarından bizimle iletişime geçebilirsiniz. Soru ve isteklerinize en kısa sürede geri döneceğimize emin olabilirsiniz.

 

Çocuğunuzun doğum günü ne kadar büyük olursa olsun istediğiniz boyda ayıcıklı pasta seçebilirsiniz. 10 kişiden başlayan pasta seçeneği 50 kişiye kadar çıkabilmektedir.

 

Son anda karar verilen doğum günü kutlamaları için de 2 gün öncesinde sipariş vermeni yeterli olmaktadır. Pastanız istediğiniz gün ve saatte adresinize teslim edilecektir. Ayrıca İstanbul'un Avrupa ya da Anadolu yakasında iseniz pasta teslimatınız ücretsiz bir şekilde adresinize iletilecektir. Çocuğunuzun doğum gününde ayıcıklı pasta seçmeniz için gereken bir diğer sebep ise pastanızın teslimatı istediğiniz günde yapılmasıdır. Böylece çocuğunuz pastasını tazelik kalitesini de sağlamış oluyoruz. 

 

Ayıcıklı Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Ayıcıklı Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek