Şirin Köpek Pasta

: BE012
350,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
350 TL
20
450 TL
25
530 TL
30
600 TL
35
650 TL
40
750 TL
45
850 TL
50
950 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Çocukların hayvanlar alemine olan ilgisi pek çok kişi tarafından bilinmektedir. Hayvanlar alemine ilgi duyan çocukların büyük kısmının favori hayvanı köpektir. Bu nedenle çeşitli oyuncaklarında, defter kaplamalarında vb. eşyalarda köpek teması isterler. Köpekleri ve hayvanları bu kadar seven bir çocuğun, doğum günü pastasının da köpek temalı olması onu mutlu edecektir. Eğer siz de çocuğunuza Köpek Pasta almak isterseniz, Pastamburada sizi beklemekte.

 

Pastamburada olarak istediğiniz şekilde ve boyutta Köpek Pastayı sizler için yapabiliriz. Siparişiniz, en iyi şekilde hazırlanır ve istediğiniz tarihte size teslim edilir. Tek yapmanız gereken, teslimat tarihinden iki gün önce sipariş vermek ve istediğiniz detayları belirtmektir. Bunu yapmanızın ardından sadece pastanızın size ulaşmasını beklemek kalır.

 

Pastanız, teslimat günü yapılır ve taptaze biçimde size teslim edilir. Pastanız, İstanbul’un her iki yakasındaki tüm ilçelere gönderilir ve kargo ücreti alınmaz. Pastanızın kaç kişilik olacağını da belirleyebilirsiniz. Bu gibi avantajlardan yararlanmak ve uygun fiyata kaliteyi satın almak için ilk tercih ettiğiniz adres Pastamburada olmalıdır.

 

Köpek Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Köpek Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek