Hayvanlar Alemi Pasta

: BE058
4.250,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
4250 TL
20
5000 TL
25
5500 TL
30
6500 TL
35
7250 TL
40
8000 TL
45
9000 TL
50
11000 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Butik pasta modellerimiz arasında yer alan Hayvanlar Alemi Pastamız özellikle küçük çocukların çok fazla ilgisini çekmektedir.

 

Genellikle 2 katlı olarak tasarlanan hayvanlar alemi pasta modelimizin üzerinde sevimli mi sevimli bir adet fil figürü, bir adet zürafa figürü, bir adet aslan figürü, bir adet zebra figürü, bir adet maymun figürü, bir adet çita figürü ve birçok ağaç figürü yer almaktadır. Kardeşiniz, çocuğunuz ya da sevdiğiniz herhangi birinin doğum günü ya da diğer özel günleri için gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Hayvanlar Alemi Pasta modelimiz sevdiklerinizin en özel günlerinde kendilerini çok daha mutlu hissetmelerini sağlayacaktır.

 

Eğer sizler de Hayvanlar Alemi Pasta modelimizden sipariş vermek istiyorsanız, hiç zaman kaybetmeden sitemizde yer alan sipariş bilgi formunu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurabilirsiniz. Diğer tüm pasta modellerimizde olduğu gibi Hayvanlar Alemi Pasta modelimizde de İstanbul’un tüm ilçelerine ücretsiz kargoyla teslimat imkânımız bulunmaktadır. Soru ya da sorunlarınız için alt kısımda yer alan iletişim numaramızdan bizlere kolayca ulaşabilirsiniz. 

 

Hayvanlar Alemi Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Hayvanlar Alemi Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek