Minnie Mouse Pasta

: BE173
4.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
4000 TL
20
4750 TL
25
5250 TL
30
6000 TL
35
6750 TL
40
7750 TL
45
8750 TL
50
10500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Evlilik yıldönümlerinde, doğum günlerinde, mezuniyet için ve diğer birçok özel günleriniz için sipariş verebileceğiniz butik pasta modellerimiz bulunmaktadır. Bu modellerden bir tanesi de Minnie Mouse Pasta modelimizdir. Özellikle çocuklar ve gençler tarafından tercih edilen pasta modelidir.

 

Sevdiklerinizin özel günlerini unutulmaz kılmak için Minnie Mouse Pasta satın al seçeneğimizi değerlendirmeniz mümkün. Ayrıca pastanın kaç kişilik olacağı, ürün içeriği ve ürün yazısı ile yazacağınız mesajı bildirerek pastanızı özelleştirebilirsiniz. Verdiğiniz tüm butik pasta modelleri İstanbul’un hem Avrupa yakasına hem de Anadolu yakasına ücretsiz kargo ile adrese teslim etmekteyiz. Pasta siparişlerini aynı gün tasarlayıp hazırladığımız için sizlere taze olarak teslim etmekteyiz.

 

Sitemizi ziyaret ettiğinizde göreceksiniz ki her konsepte uygun ve çeşitlilikte pasta seçeneğimiz bulunuyor. Daha fazla bilgi almak isterseniz, aşağıda verdiğimiz telefon numaramızı kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sipariş vermek ya da sipariş hakkında bilgi almak için Whatsapp kullanarak da ulaşabilirsiniz.

 

Doğum günlerinizi ya da diğer özel günlerinizi farklı pasta temaları ile kutlamak istiyorsanız Minnie Mouse Pasta sipariş et seçeneğini kullanmalısınız.

 

Minnie Mouse Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Minnie Mouse Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek