Çiftlik Pasta

: BE196
5.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
5000 TL
20
5750 TL
25
6250 TL
30
6750 TL
35
7500 TL
40
8500 TL
45
9500 TL
50
11500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Çiftlik Pasta sipariş et dediğinizde, doğum gününü kutladığınız kişinin sevimli hayvanlarla dolu olan çiftliğinin tapusunu almış olacaksınız. Sipariş formunda ürün yazısı seçeneğine kutlamanın odağı olan kişinin ismini ve vermek istediğiniz mesajı yazarak, kendisine ait ve severek tüketebileceği çiftliği hediye etmiş oldunuz!

 

Bu pasta modelimiz renkli yapısı ve tasarımında kullanılan sevimli hayvan karakterleri sayesinde en çok tercih edilen pasta modellerimiz arasında yer almaktadır. Tabi ürün yazısının yanı sıra modelde yapılmasını istediğiniz değişiklikleri bize iletmeniz ve pastayı kişisel hale getirmeniz de mümkündür. Sipariş formunda vereceğiniz pastanın kaç kişilik olacağı, teslimat bilgileri gibi bilgiler ise pastanızın istediğiniz biçimde hazırlanmasını ve adrese teslimatın yapılmasını sağlayan bilgilerdir. Tüm pasta modellerimiz için aynı yöntemleri takip edebilirsiniz.

 

Online olarak Çiftlik Pasta satın al diyebileceğiniz gibi farklı özel günler ve farklı konseptler için tasarladığımız diğer pasta modelleri arasında da seçim yapabilirsiniz. Siparişin teslim edileceği gün tasarlanan ve hazırlanan pasta modelleri, ücretsiz kargoyla İstanbul’un tüm semtlerine gönderilmektedir.

 

Çiftik Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Çiftlik Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek