Flamingo Pasta

: BE218
5.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
5000 TL
20
5750 TL
25
6250 TL
30
6750 TL
35
7500 TL
40
8500 TL
45
9500 TL
50
11500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Tabanın üzerindeki kırmızı kat ve üstündeki flamingo ile ananas figürlerini kullanarak hazırladığımız Flamingo Konseptli Doğum günü pastamız, isteğe bağlı olarak değişiklik yapabildiğimiz Butik Pasta modellerimizden birisidir. Pasta modellerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için WhatSapp kanalımızı kullanabilirsiniz. Sonrasında yapılmasını istediğiniz değişiklikleri bize bildirirseniz, isteğinize göre yapılan değişikliklerle tasarlanan ve hazırlanan pastanızı ihtiyacınız olan gün ve saatte teslim alabilirsiniz.

 

Pastanızın isteğiniz doğrultusunda hazırlanmasını sağlayan online sipariş formuna ise pastanın kaç kişilik olacağı, ürünün içeriği, teslimat adresi, teslimat günü ve teslimat saati gibi bilgileri girmelisiniz. Butik pastaları değişikliklere bağlı olarak uygun biçimde tasarlamak ve hazırlamak için zamana ihtiyacımız olacaktır. Siparişinizi en az 2 gün önce vermelisiniz. Böylece sizin istediğiniz değişikliklere göre tasarladığımız pastanızı teslimat gününde hazırlayabiliriz.

 

İstediğiniz şekilde özelleştirilerek hazırlanan pastanızı sipariş formunda belirttiğiniz gün ve saatte adresinize teslim ediyoruz. İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasındaki tüm bölgelere ücretsiz kargoyla yapılan teslimatlar, size özel hazırlanan pastaların en taze - lezzetli haliyle ve ihtiyacınız olan zamanda elinize ulaşmasını sağlar.

 

Flamingo Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Flamingo Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek