Minnie Mouse Pasta

: BE203
4.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
4000 TL
20
4750 TL
25
5250 TL
30
6000 TL
35
6750 TL
40
7750 TL
45
8750 TL
50
10500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Mickey Mouse ve onun uzun süreli aşkı Minnie Mouse çocuklarımızın yanı sıra ruhu genç yetişkinlerin favori karakterleri arasında yer alır. Yani Minnie Mouse Pasta modeli hem çocuklarınızın hem de değer verdiğiniz yetişkinlerin özel günlerini kutladığınız organizasyonlarda en iyi hediye olabilir!

 

Minnie Mouse Pasta satın al seçeneğimizi diğer pasta modellerimiz için de geçerli olan alternatiflerden faydalanarak kullanabilirsiniz. Çikolata tatlı bir pasta ya da muz krokan tadına sahip olan bir pasta sipariş edebileceğiniz gibi pasta modellerinde değişiklik yapmanız da mümkün. Tabi pastanızın kaç kişilik olacağını, teslim edilmesini istediğiniz günü ve saati de seçebilirsiniz. Ücretsiz kargo ile İstanbul’un her yerine ulaştırdığımız pastalarımız, taze ve lezzetinin doruğunda olması için sipariş gününde tasarlanmakta ve hazırlanmaktadır.

 

Minnie Mouse Pasta modeli hazırlamak istediğiniz kutlamanın konseptine uygun değilse, diğer pasta modellerimiz arasında seçim yapmanız da mümkün. Tabi pasta modellerinde değişiklik yapmak ya da daha fazla bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçmelisiniz. İletişim bilgilerimizi aşağıdaki bölümde bulabilirsiniz.

 

Minnie Mouse Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Minnie Mouse Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek