Angry Birds Pasta

: BE052
500,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
500 TL
20
575 TL
25
650 TL
30
700 TL
35
750 TL
40
850 TL
45
950 TL
50
1050 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Angry Birds, bir dönem telefonlarda çok büyük popülerlik kazanmış bir oyundur ve birçok hayranı vardır. Eğer bu oyunu çok seven bir çocuğunuz varsa, Angry Birds figürlü bir pasta ile ona unutamayacağı bir doğum günü yaşatabilirsiniz. Pastamburada olarak  Angry Birds Pasta’yı özenle yapıyor ve istediğiniz tarih - saatte size sunuyoruz.

 

Tek yapmanız gereken, eğer pastada bir değişiklik istiyorsanız bunu mutlaka siparişi verirken belirtmek; iki gün önceden sipariş vermektir. Ayrıca, pastanızın kaç kişilik olacağını seçme şansınız mevcuttur. Böylece olası bir israf veya pastanın yetmemesi durumunun önüne geçer, davetteki kişi sayısına uyacak ölçüde bir pastaya sahip olursunuz.

 

Angry Bird Pasta, en çok sevilen pasta çeşitlerimizden biridir ve sizin de çok seveceğinizden eminiz. Angry Birds Pasta da diğer tüm pasta modelleri gibi usta pastacılarımız tarafından hazırlanır ve size sunulur. Pasta, siparişin teslimatının gerçekleşeceği gün yapılmaya başlanır ve size taze şekilde teslim edilir. Böylece görüntüsü güzel, taze ve lezzetli bir pasta yemiş olursunuz.

 

Angry Birds Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Angry Birds Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek