İkiz Bebek Pasta

: BE080
4.250,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
4250 TL
20
5000 TL
25
5500 TL
30
6500 TL
35
7250 TL
40
8000 TL
45
9000 TL
50
11000 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Çok sevdiğiniz güzel ve tatlı ikiz bebeklerinizin doğum günleri için hazırladığımız İkiz Bebek Pasta modellerimiz çok fazla rağbet görmektedir. İkiz Bebek Pastalarımız aileler tarafından en çok tercih edilen butik pasta modellerimizden bir tanesidir. Hem görüntüsü hem de tadı ile çok beğenilmektedir.

 

Sizler de ikiz çocuklarınızın kalplerinde taht kurmak istiyorsanız bu güzel ve şirin pastamızdan sipariş verebilirsiniz. Hijyenik bir ortamda son derece özenli bir şekilde hazırlamakta olduğumuz İkiz bebek Pastalarımız hem sizi hem de doğum günü partisine gelen konuklarınızı çok mutlu edecektir. Şimdiden iddia ediyoruz ki sizin ve davetlilerinizin beğenisini kazanacak, size unutulmaz anlar yaşatıp her zaman hatıralarınızda yer alacaktır.

 

Sevdiklerinizi mutlu etmek istiyorsanız mutlaka İkiz Bebek Pastalarımızı tercih etmelisiniz. Görüntüsü ve tadı ile muhteşem olan pastalarımız sizlerin de beğenisini kazanacaktır. İstediğiniz zaman, davet listenizdeki kişilere yetecek büyüklükte sipariş verebilirsiniz. İstanbul içi her yere ücretsiz kargo ile sizlere sadece bir adım uzaktayız. Diğer butik pasta modellerimizi incelemeyi unutmayın!

 

İkiz Bebek Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. İkiz Bebek Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek