Bebek Pasta

: BE172
4.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
4000 TL
20
4750 TL
25
5250 TL
30
6000 TL
35
6750 TL
40
7750 TL
45
8750 TL
50
10500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Butik pasta modellerimiz arasında bulunan Bebek Pasta modellerimiz, sipariş et diyerek sevdiklerinizin özel günlerinin daha mutlu geçmesini sağlayabileceğiniz pasta modellerimizdendir. Sitemizde Bebek Pasta dışında birçok pasta modellerimiz bulunuyor. Tüm pasta modellerimizde isteğe bağlı olarak değişiklik yapabilmekteyiz.

 

Özel günlerin kutlandığı organizasyonlarda butik pasta modellerimizi inceleyerek sizin için en özel olanı seçebilirsiniz. Çünkü pasta modellerimizi farklı konseptler düşünerek tasarlamaktayız. Özel olarak tasarlanan pasta modellerimiz fiyat olarak da uygundur.

 

Satın al seçeneğini kullanarak sipariş verdiğiniz pasta modellerinde isteğe bağlı olarak değişiklik yapmaktayız. Bu değişiklik için de aşağıda verdiğimiz iletişim numarasından bize ulaşarak bildirebilirsiniz.

 

Sitemizde bulunan butik pasta modellerini inceleyerek sizin temanıza uygun pasta modelini tercih edebilirsiniz. Sipariş edeceğiniz pasta modeli için sipariş formuna ürünün içeriğini, kaç kişilik olacağı, ürünün teslim tarihi ve saati gibi bilgileri bildirmelisiniz. İstanbul’un tüm bölgelerine teslim ettiğimiz pastalarımız, sipariş gününde tasarlanmakta ve ücretsiz kargo ile adrese teslim edilmektedir.

 

Siz de sitemize gelerek Bebek Pasta satın al seçeneğini kullanarak sipariş verebilirsiniz.

 

Bebek Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Bebek Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek