Prens Pasta

: BE005
3.800,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
3800 TL
20
4500 TL
25
5000 TL
30
5750 TL
35
6500 TL
40
7500 TL
45
8500 TL
50
10000 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Erkek çocuğunuzun  doğum gününde prens gibi hissetmesini ve doğum gününü her zaman özel olarak hatırlamasını istiyorsanız; doğum gününde ona Prens Pasta almayı düşünebilirsiniz.

 

Prens Pasta, Pastamburada tarafından sunulan butik pasta seçenekleri arasında en iddialı tasarımlardan birisi olarak gösterilebilir. Prens Pastayı gören çocuğun mutluluğunu tahmin etmek bile son derece güç olacaktır.

 

Butik pasta modellerimiz arasında yer alan Prens Pasta modeli üzerinde istediğiniz değişikliklerin yapılmasını da talep edebilirsiniz. Pasta, sizin istediğiniz şekjilde size teslim edilir.

 

Pastanın içeriğinde değişiklik yapılmasını da isteyebilirsiniz. Örneğin; pastanın isteğiniz doğrultusunda meyveli olması sağlanır. Fakat meyveler pastanın şeklini korumak için dondurularak ekleneceğinden, 45 dakika içinde tüketmeniz gerekecektir. Kısacası, pastanızda istediğiniz her türlü değişikliği yaptırabilirsiniz. Pastanız en taze ve lezzetli haliyle size teslim edilecektir.

 

Teslimat gününün sabahı yapılan pasta, belirttiğiniz teslimat saatinde sizin istediğiniz adrese getirilecektir.   Teslimat işleminden para alınmamaktadır. İstanbul’un hangi ilçesinde olursanız olsun pasta size teslim edilebilir. Ayrıca, pastanın kaç kişilik olacağını da seçebilirsiniz. Uygun fiyata en kaliteli pastayı almak için doğru adres Pastam Burada!

 

Prens Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Prens Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek