Fil Pasta

: BE094
950,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
950 TL
15
1200 TL
20
1400 TL
25
1600 TL
30
1800 TL
35
2000 TL
40
2500 TL
45
2700 TL
50
3500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Çocukların hayvanlar alemine yönelik ilgisi herkes tarafından bilinmektedir. Birçok çocuk, özellikle 5-6 yaşlarından sonra farklı hayvanlara ilgi duymaya başlamaktadır. Fil de, gerek ilginç hortum yapısı gerek vücudunun büyüklüğü ile çocukların en sevdiği hayvanlardan biridir. Eğer siz de çocuğunuzu fil temalı bir pasta ile hem şaşırtmak hem mutlu etmek istiyorsanız; Pastamburada tarafından sunulan Fil Pasta seçeneğine göz atabilirsiniz.

 

Fil Pasta, ürettiğimiz pastalar arasında en çok beğenilenlerden birisidir. Sizin de çok beğeneceğinize eminiz. Tek yapmanız gereken, butik pastalar bölümünden Fil Pastayı bulmak ve sipariş etmektir. Sipariş ederken pastada yapmak istediğiniz değişiklikler varsa belirtebilir ve pastanızın istediğiniz gibi gelmesini sağlayabilirsiniz.

 

Pastanız, İstanbul içinde her yere teslim edilebilmektedir. Teslimat işleminden kesinlikle ücret alınmamaktadır. Teslimatın yapılmasını istediğiniz günün sabahında pastanız hazırlanır. Böylece size taze şekilde teslim edilebilir. Sadece güzel bir görünüme sahip değil aynı zamanda muhteşem bir lezzete sahip olan bir pasta yemiş olursunuz. Butik pastada hem güzel görünüm hem de lezzet arıyorsanız, Pastamburada ilk uğramanız gereken adres olacaktır.

 

Fil Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Fil Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek