Simsek Mekkuin Pasta

: BE170
375,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
375 TL
20
475 TL
25
550 TL
30
600 TL
35
675 TL
40
750 TL
45
850 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Özellikle erkek çocuklarının çok sevdiği çizgi film karakterlerinden bir tanesi olan şimşek mekkuin özel üretim pastalarımızı da süsleyen çok önemli bir çizgi film figürüdür. Erkek çocuklarınızın doğum günü için tercih edebileceğiniz şimşek mekkuin konulu doğum günü pastalarımız butik pasta modellerimiz arasında en çok ilgi gören pastalarımızdan bir tanesidir.

 

İsteğe bağlı olarak boyutu değişebilen Şimşek Mekkuin pastalarımız 10, 15, 20, 25, 30, 35, 40 ve 45 kişilik olarak üretilebilmektedir. Sitemizde yer alan sipariş formunda belirteceğiniz ürün içeriği de pastanın içeriği hakkında sizlere değişiklik yapabilme özgürlüğü tanımaktadır. Yine sipariş formunda gireceğiniz teslimat adresi, teslimat saati ve yeri gibi önemli bilgiler de siparişinizin istediğiniz an elinizde olmasını sağlayacaktır.

 

Şimşek Mekkuin konseptli doğum günü pastalarımız diğer tüm pasta çeşitlerimizde de olduğu gibi ücretsiz olarak sizlere kargolanmaktadır. İstanbul içi Anadolu ya da Avrupa Yakası olması fark etmeksizin tüm ilçelere kargo imkânımız bulunmaktadır. Kargo, sipariş ya da pastalar hakkında herhangi bir soru ya da görüş için alt kısımda bulunan iletişim numaramızda bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Simsek Mekkuin Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Simsek Mekkuin Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek