Şimsek Mcqueen Pasta

: BE223
4.250,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
4250 TL
20
5000 TL
25
5500 TL
30
6500 TL
35
7250 TL
40
8000 TL
45
9000 TL
50
11000 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Butik pasta modellerimiz arasında yer alan Şimşek Mcqeeen Pasta modelimiz özellikle erkek çocuklar tarafından çok fazla beğenilmektedir. Bilindiği gibi erkek çocuklar arabaları çok severler ve pastalarının da Şimşek Mcqeen çizgi filminde olan arabadan olmasından mutlu olacaklardır.

 

Sitemizden sipariş al seçeneğini tıklayarak sipariş formuna pastanın kaç kişilik olacağını, Adres bilgilerini, teslimat tarihini ve saatini, ürünün içeriğini belirtmelisiniz. Vermek istediğiniz bir mesaj var ise ürün yazısı alanından mesajınızı belirtebilirsiniz.

 

Şimşek Mcquenn Pasta modeli hakkında bilgi almak ve içeriğinde değişik yapmak istiyorsanız bizinle iletişime geçebilirsiniz. Pastanız teslimat günü hazırlanır ve en taze hali ile gününde ve saatinde kargo ücreti alınmadan teslim edilir.

 

Şimşek Mcqeen Pasta ya da diğer pasta modellerimizden yararlanmak ve uygun fiyatlar ile kaliteyi satın almak isteyenler Pastamburada sitesinde bulunan yüzlerce seçenekler arasından kutlanacak özel güne ait pastayı bulabilirsiniz. Butik pasta modellerimizi iki gün öncesinden sipariş vermeniz gerekiyor. Böylece istediğiniz tarihte pastanız adresinize  teslim edilecek ve misafirlerinize rahatlıkla ikram edebileceksiniz.

 

Şimşek Mcqueen Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Şimşek Mcqueen Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek