Cüceler Takımı Pasta

: BE221
4.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
4000 TL
15
5000 TL
20
5750 TL
25
6250 TL
30
6750 TL
35
7500 TL
40
8500 TL
45
9500 TL
50
11500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Özellikle çocuklar çizgi film karakterlerinin bulunduğu pasta modellerinden fazlası ile mutlu olmaktadırlar. Cüceler Takımı Pasta modeli çocukların ilgisini çeken bir modeldir. Oyuncak olarak oynamaktan mutlu oldukları cüceler takımını pastanın üzerinde görmek çocukları fazlası ile sevindirecektir. Sizde çocuğunuz için farklı bir doğum günü hazırlamak istiyorsanız Cüceler Takımı Pasta modelimizi sitemizden sipariş edebilirsiniz.

 

Cüceler Pasta Al diyerek sitede bulunan sipariş formunu doldurmanız halinde pasta siparişiniz sizin istediğiniz gün ve saatte adresine teslim edilecektir. Bunun için teslimat adresini, teslimat gün ve saatini formda belirtmelisiniz. Patanın içeriğinde değişiklik yapmak isterseniz ya da pasta modeli hakkında daha fazla bilgi istiyorsanız aşağıda verilen iletişim numarasından ya da whatsapp üzerinden bizimle bağlantıya geçebilirsiniz. Pasta siparişiniz en taze ve lezzetli hali ile sipariş gününde tasarlanarak hazırlanmaktadır. İstediğiniz gün ve saatte adresinize ücretsiz kargo ile adresinize sorunsuz bir şekilde teslim edilmektedir.

 

Cüceler Takımı Pasta modeli ya da diğer pasta modellerimizi sitemizden inceleyerek pasta al seçeneğini değerlendirebilirsiniz.

 

Cüceler Takımı Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Cüceler Takımı Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek