Fenerbahçe Forma Pasta

: BE208
4.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
4000 TL
20
4750 TL
25
5250 TL
30
6000 TL
35
6750 TL
40
7750 TL
45
8750 TL
50
10500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Ülkemizin en çok taraftarı olan takımı olan Fenerbahçe, forma şeklinde ve sarı-lacivert renklerle tasarladığımız doğum günü pastasıyla özel günlerinizin daha mutlu geçmesini sağlayacak! Yapmanız gereken tek şey, online sipariş için ürün sayfasındaki formu doldurmak ve pastanızın ücretsiz kargo ile adresinize teslim edilmesini beklemek!

 

Fenerbahçe Forma Pasta siparişinizi verirken ürün sayfasındaki sipariş formunu doldurmalısınız. Bu model ve diğer tüm modellerimiz hakkında daha ayrıntılı bilgiler almak için WhatSapp kanalını kullanabilirsiniz. Pastada yapılmasını istediğiniz değişiklikler varsa ve pastanın üzerine yazılmasını istediğiniz metni de sipariş formuyla ya da telefonla bize ulaşarak belirtebilirsiniz.

 

Butik pasta modellerimizin tamamını ve Fenerbahçe Forma Pasta modelini en az 2 gün önceden sipariş vermelisiniz. Bu şekilde pastanızı tasarlamak ve (varsa) yapmak istediğiniz değişiklikler hakkında hazırlık yapmak mümkün olacaktır. Bu şekilde tasarlanan pastanız sipariş formunda belirttiğiniz tarihte ve yine formda belirttiğiniz adrese teslim edilmek üzere teslimat günü sabahında hazırlanacaktır. İstanbul’un her yerine ücretsiz kargo ile teslim edilen pastanızı en taze ve lezzetli haliyle sevdiklerinizin beğenisine sunabilirsiniz!

 

Fenerbahçe Forma Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Fenerbahçe Forma Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek