Beşiktaş Taraftar Pasta

: BE137
2.250,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
2250 TL
15
3250 TL
20
3800 TL
25
4300 TL
30
5000 TL
35
5500 TL
40
6400 TL
45
7400 TL
50
8500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Futbol birçok insan için büyük bir tutkudur. Eğer sizin de futbol tutkunu bir çocuğunuz veya arkadaşınız varsa, ona tuttuğu takımın amblemini ya da o takımla özdeşleşmiş bir figürü içeren bir pasta alarak onu çok mutlu edebilirsiniz.

 

Ülkemizde en çok taraftarı olan takımlardan biri olan Beşiktaş temalı bir pasta isterseniz, Pastamburada olarak size en güzel Beşiktaş taraftar pastasını hazırlarız. Tek yapmanız gereken siparişinizi vermek ve detayları belirtmektir.

 

Beşiktaş taraftar pastanızı, teslimat tarihinden iki gün önce sipariş vermek yeterli olacaktır. Pastanızın kaç kişilik olacağını da seçebilirsiniz. Pastamburada olarak, İstanbul’un her iki yakasına da gönderim yapmaktayız. Teslimatlardan hiçbir şekilde kargo ücreti alınmaz.  Pastanız, teslimatın gerçekleşeceği gün yapılmaya başlanır ve belirttiğiniz teslimat saatinde size teslim edilir. Pasta, uzman pastacılar tarafından hazırlanır ve insan sağlığına tamamen zararsızdır.

 

Eğer Beşiktaş taraftar konseptli pastanızın meyveli olmasını isterseniz, pastanın şeklinin bozulmaması için pastaya meyveler dondurulmuş olarak konulacağından, pastanızı teslimattan sonra yarım saat ile kırk beş dakika arasında tüketmeniz gerekecektir.

 

Beşiktaş Taraftar Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Beşiktaş Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek