Hello Kity Pasta

: BE191
4.250,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
4250 TL
20
5000 TL
25
5500 TL
30
6500 TL
35
7250 TL
40
8000 TL
45
9000 TL
50
11000 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

>50.doğum gününü kutlamak üzere olan Hello Kitty karakteri hem çocukların hem de yetişkinlerin en çok sevdikleri kurgusal karakterlerden birisidir. Bu karakteri kullandığımız Hello Kitty Pasta, satın al seçeneğini değerlendirerek çocuklarınız başta olmak üzere sevdiğiniz bütün kişilerin doğum günlerini ya da diğer özel günlerini; çok mutlu ve unutulmaz günler haline getiren bir pasta olabilir.

 

Sitemizde yer verdiğimiz tüm butik pasta modelleri özenle tasarlanmıştır. Özel günler için yaptığınız kutlamaları benzersiz ve kişiye özel günler haline getiren bu modelleri online olarak sipariş edebilirsiniz. Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için iletişim telefon numaramızı ya da WhatSapp seçeneğini kullanabilirsiniz.

 

Ürün sayfasındaki sipariş formunu online olarak doldurarak Hello Kitty Pasta sipariş verme seçeneğini kullanabilirsiniz. Tabi tüm pasta modellerimizi aynı şekilde ürün sayfasında bulunan sipariş formunu doldurarak satın alabilirsiniz. İstediğiniz değişikliklere ve sipariş formunda verdiğiniz bilgilere dayanarak siparişin teslim edileceği gün size özel tasarladığımız ve hazırladığımız pastanız; taze ve en lezzetli haliyle talep ettiğiniz tarih ve saatte adresinize teslim edilmiş olacaktır.

 

Hello kity Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz.Hello kity Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek