Taş Devri Pasta

: BE064
4.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
4000 TL
20
4750 TL
25
5250 TL
30
6000 TL
35
6750 TL
40
7750 TL
45
8750 TL
50
10500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Çakmaktaş ailesi ve dostları doğum günlerinize davetli! Eşinize esprili bir doğum günü hazırlayarak onu gülümsetmek istediğinizde Taş Devri Pasta modelimizden yararlanabilirsiniz. Tabi çocuklarınızın doğum günlerini Çakmaktaş ve Moloztaş ailelerinin eşliğinde kutlamak da iyi bir fikir olabilir.

 

Pastayı sipariş ederken modelde değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Doğum günü sahibinin favori karakterini pastaya eklemek ya da sadece tek bir karakterin yer aldığı bir Taş Devri Pasta hazırlatmak isteyebilirsiniz. Özellikle genç yaşlardaki aile üyelerinizin bu fikre sıcak bakabileceklerini hatırlatmalıyız!

 

Taş Devri Pasta satın al talimatı vermek için sipariş formunu doldurmanız yeterli. Sipariş formunda ürünün içeriği, pastanın kaç kişilik olacağı ve üzerine yazılmasını istediğiniz ürün yazısı konularındaki isteklerinizi belirtebilirsiniz. Ürünün teslimat adresini, teslim gününü ve saatini de belirtmelisiniz. Taş Devri Pasta siparişiniz belirttiğiniz günde ve saatte, ücretsiz kargo seçeneğiyle verdiğiniz adrese teslim edilecektir.

 

Sitemizdeki diğer butik pasta modelleri de çok sevdiğiniz karakterler ve konseptler kullanılarak hazırlanmış olabilir. Bu seçeneklere göz atmayı unutmamanızı tavsiye ederiz!

 

Taş Devri Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Taş Devri  Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek