Gökkuşağı Pasta

: BE201
2.500,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
2500 TL
20
3300 TL
25
4000 TL
30
4850 TL
35
5500 TL
40
6300 TL
45
7000 TL
50
8000 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Rengarenk hayatıyla ve rengarenk kişiliğiyle dikkat çeken sevdiğiniz kişilerin özel günlerini kutladığınız günlerde Gökkuşağı Pasta modelimizden sipariş edebilirsiniz. Tabi sadece bu kişilere değil; özel günlerini, doğum günlerini renklendirmek istediğiniz kişilere ya da renkli bir hayata adım atmak isteyen sevdiklerinize de bu pasta modelini kullanarak hazırlayacağınız kutlamalar için Gökkuşağı Pasta satın al seçeneğimizi değerlendirebilirsiniz.

 

Sipariş verme aşamasında sipariş formunu doldururken pastanın kaç kişilik olacağını, ürün içeriğini yani çikolata, krokan, muz çikolata gibi tatlardan hangisiyle hazırlanacağını, teslimat gününü ve saatini de belirleyebilirsiniz. Modelde değişiklik yapılmasını da isteyebileceğiniz pastalarımızı sipariş gününde tasarlıyoruz ve teslimata hazır hale getiriyoruz. Pastanız istediğiniz gün ve saatte ücretsiz kargo seçeneğiyle size teslim ediliyor. Yani unutulmaz kutlamaların en önemli bölümlerinden birisini sorunsuz ve kolay bir biçimde halletmiş oluyorsunuz.

 

Gökkuşağı Pasta sipariş et alternatifini kullanmaya karar verdiyseniz, sipariş formunu doldurmaya başlayabilirsiniz. Ama farklı konseptte kutlamalar hazırlamak istiyorsanız, yüzlerce farklı pasta modelimize göz atmanızı ya da bizimle iletişime geçmenizi öneririz.

 

Gökkuşağı Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Gökkuşağı Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek