Bebek Pasta

: BE047
450,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
450 TL
20
500 TL
25
600 TL
30
650 TL
35
750 TL
40
850 TL
45
950 TL
50
1050 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Özellikle çocuklar tarafından çok fazla beğenilen Bebek Pasta modelimiz; gençlerin doğum günlerini süsleyen en güzel detaylardan biri olabilir. Doğum günleri her daim hatırlansın istiyorsanız; Bebek Pasta siparişi verebilirsiniz.

 

Genellikle 2 katlı olarak hazırlanan Bebek Pasta modelimizde pembe, mor, sarı ve kırmızı renkler kullanılabilir. Pasta modellerinde değişiklik yapmak istediğinizde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Bebek pasta modelimiz sizlerin isteği doğrultusunda farklı boyutlarda üretilebilmektedir. 15, 20, 25, 30 ya da 35 kişilik, kısacası farklı büyüklerde olmasını talep edebilirsiniz. Yine isteğinize göre fıstıklı, frambuazlı, muzlu çikolatalı ya da mevsim meyveli olarak hazırlanabilmektedir.

 

Eğer sizler de sevdiklerinizin en özel ve en anlamlı günlerinde onları daha mutlu hissettirmek istiyorsanız hemen sitemizde yer alan sipariş formunu doldurabilir sipariş oluşturabilirsiniz. Ücretsiz kargo imkânı ile İstanbul’un her iki yakada bulunan tüm semtlerine teslim edilen lezzetlerimiz unutulmaz anılar yaratmanıza yardımcı olacaklardır. Sayfamızda bulunan farklı butik pasta modelleri arasında seçim yapabilir, istediğiniz konseptte doğum günleri ve farklı organizasyonlar düzenleyebilirsiniz.

 

Bebek Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Bebek Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek