Hayvanlar Alemi Pasta

: BE007
5.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
5000 TL
20
5750 TL
25
6250 TL
30
6750 TL
35
7500 TL
40
8500 TL
45
9500 TL
50
11500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Butik pasta modellerimiz arasında yer alan ve çok fazla ilgi gören Hayvanlar Alemi Pasta modelimiz özellikle küçük çocukların ve bebeklerin doğum günleri için çok fazla tercih edilmektedir. Kardeşleriniz, çocuklarınız ya da sevdiklerinizin en mutlu günü olan doğum günlerinde onları daha çok mutlu etmek ve daha değerli hissettirmek için gönül rahatlığı ile hayvanlar alemi pasta modelimizden sipariş verebilirsiniz.

 

Hayvanlar Alemi Pasta modelimiz sizin istekleriniz doğrultusunda farklı boyutlarda üretebildiğimiz pastalarımız arasında yer almaktadır. 15, 20, 25, 30 ya da 35 kişilik olmak üzere 5 farklı boyutta hazırlama olan hayvanlar alemi pastamızın içeriğini de sipariş bilgi formu kısmından sizler belirleyebilirsiniz. Yine sipariş bilgi formunda yer alan teslim adresi, teslim tarihi ve teslim saati gibi bilgileri doğru ve eksiksiz olarak istediğiniz zaman siparişinizin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Hayvanlar alemi pasta modelimizde de diğer tüm pasta modellerimizde olduğu gibi İstanbul içi Avrupa ya da Anadolu Yakası fark etmeksizin tüm ilçelere ücretsiz kargo imkânımız bulunmaktadır.

 

Hayvanlar Alemi Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Hayvanlar Alemi Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek