Kalem Pasta

: BE063
4.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
4000 TL
20
4750 TL
25
5250 TL
30
6000 TL
35
6750 TL
40
7750 TL
45
8750 TL
50
10500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Sevdikleriyle güzel bir gün geçirmek, dünyadaki herkesin hakkı. Güzel günlerin güzelliğini artıran bazı ince detaylar söz konusudur. Eğer güzel gün bir kutlamaysa, mutlaka bir pasta olmalıdır. Pastaların sadece tat olarak değil görüntü olarak da güzel olması, insanları daha çok cezbedecektir. Eğer siz de sevdiklerinize böyle güzel bir pasta sunmak istiyorsanız, pastanız için ilk başvuracağınız adres Pastamburada.com olmalıdır. Sitemizde en çok ilgi gören pastalardan birisi de Kalem Pastadır. 

 

Kalem Konseptli Pastalar daha çok, 1. sınıfta olan ve okumayı sökmüş durumda bulunan çocukların bu başarısının kutlandığı okuma bayramlarında tercih edilmektedir. Kalem Pastanın siparişini iki gün önceden vermeniz yeterli olacaktır.

 

Siparişinizde yapmak istediğiniz değişiklikler varsa belirtebilirsiniz ve pastanız istediğiniz şekilde gelir.  Pastalarımızı İstanbul’un her iki yakasına da göndermekteyiz. Pastalarınızın gönderilmesinden kesinlikle kargo ücreti alınmaz. Ayrıca, pastalarınız sipariş anında tazeliğini koruyor olur. Çünkü teslimat günü yapılırlar ve taze şekilde teslim edilirler. Yani sadece güzel görüntülü değil aynı zamanda lezzetli pastaların yapıldığı doğru adrestesiniz!

 

Kalem Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Kalem Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek