Gemici Pasta

: BE193
4.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
4000 TL
20
4750 TL
25
5250 TL
30
6000 TL
35
6750 TL
40
7750 TL
45
8750 TL
50
10500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Gemici Pasta sipariş ver alternatifi, doğum günü pastaları arasında yer alan bu pasta modelimizin eline ulaşmasını sağlayacak olan en kolay yöntemdir. Uygun fiyatlı ve farklı konseptler için özel olarak tasarlanan butik pasta modelleri, her türlü özel gününüzü ziyafete çevirmeniz için yeterli olacaktır. Üstelik sipariş gününde tasarladığımız ve hazırladığımız pastaları online olarak sipariş edebilirsiniz. Sadece ürün sayfalarındaki sipariş formunu doldurmanız ve pastanızı istediğiniz biçimde teslim etmemiz için gerekli olan bilgileri sipariş formuna girmeniz yeterli olacaktır.

 

Gemici Pasta satın al dediğinizde ya da diğer butik pasta modelleri arasında ya da diğer pasta modellerimiz arasında seçim yaptığınızda, isterseniz pasta modelinde yapacağımız değişikliklerle hazırlanan pastanızı adresinize teslim etmemiz için talimat vermiş olursunuz.

 

Sipariş formunda verdiğiniz bilgiler doğrultusunda siparişin teslim edileceği gün tasarlanan ve tüketilmeye hazır hale gelen pastanız yine sipariş formunda verdiğiniz adrese teslim edilir. Ücretsiz kargoyla yapılan teslimatlar, sipariş formunda verdiğiniz bilgiler arasında bulunan teslimat tarihi ve teslimat saati doğrultusunda zamanında yapılır.

 

Gemici Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz.Gemici Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek