Minions Pasta

: BE211
4.250,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
4250 TL
20
5000 TL
25
5500 TL
30
6500 TL
35
7250 TL
40
8000 TL
45
9000 TL
50
11000 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Çılgın Hırsızlar evinizde! Minions Pasta, tüm dünyadaki çocukların en sevdiği animasyonlardan olan filmin kahramanlarını doğum günü partilerine getiriyor. Çocukların bayıldığı bu karakterler kullanılarak tasarlanmış olan pastamız, doğum günlerini ve diğer özel günleri kutlanan çocuklara muhteşem bir gün ve unutulmaz anılar hediye etmenizi sağlayacak!

 

Pastanın tasarımı ve detayları hakkında daha ayrıntılı bilgiler almak için WharSapp kanalını ve iletişim telefon numaramızı kullanabilirsiniz. Pastanın tasarımında yapılmasını istediğiniz değişiklikler varsa ve bu konuda bize bilgi verirseniz, size özel Minions Pasta modelini hazırlayabiliriz.

 

Yapılmasını istediğiniz değişiklikler ve ürün sayfasındaki sipariş formuna girdiğiniz bilgiler doğrultusunda tasarlanan pastanız, teslimat günü hazırlanacak ve ücretsiz kargoyla adresinize teslim edilecektir. Online sipariş ve ücretsiz kargo avantajıyla size ulaştırdığımız pastalarımızı, İstanbul’un Avrupa ve Asya yakalarında bulunan tüm adreslere teslim ediyoruz.

 

Teslimat günü size özel tasarlanan ve hazırlanan pastanız, en taze ve lezzetli hali ile istediğiniz tarih ve saatte size teslim edilir. Butik Pasta modellerimizi incelerseniz, tüm sevdiklerinizin özel günlerini daha özel hale getirmek amacıyla faydalanabileceğiniz modelleri belirleyebilirsiniz.

 

Minions Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Minions Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek