Papatya Pasta

: BE175
4.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
4000 TL
20
4750 TL
25
5250 TL
30
6000 TL
35
6750 TL
40
7750 TL
45
8750 TL
50
10500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Özellikle kız çocukları tarafından en sevilen pasta modellerimizden biri olan papatya pastalarımız sevimli görünümleri ve birbirinden güzel renkleri ile çok fazla beğeni toplamaktadır. Biricik kız çocuklarınızın en özel ve en önemli günlerinde kendini daha mutlu ve daha değerli hissetmesi için hemen papatya pasta siparişi verebilirsiniz.

 

Papatya pasta modelimiz genellikle pembe ve mor renklerin ağırlıkta olduğu son derece sevimli bir pasta modelimizdir. Papatya pasta modelimiz istenen boyutta yapılma imkânı bulunan bir pasta modelimizdir. Papatya pasta modelimiz 15, 20, 25, 30, 35, 40 ya da 45 kişilik olarak hazırlanabilmektedir. Papatya pasta modeli genellikle fıstık çikolata, kestane çikolata, krokan çikolata, muz çikolata, frambuaz çikolatalı, fıstıklı ya da mevsim meyveli olarak tercih edilmektedir.

 

Papatya pasta modelimiz sitemizde yer alan diğer tüm pasta modelleri gibi ücretsiz olarak Avrupa Yakası ya da Anadolu Yakası olması fark etmeksizin İstanbul’un tüm ilçelerine kargolanmaktadır. Pasta çeşitlerimiz, pasta içeriğimiz, kargo ya da herhangi bir konuda sorun yaşayan kişiler alt kısımda yer alan iletişim bilgileri aracılığı ile kolaylıkla bizlere ulaşabilmektedir.  

 

Papatya Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Papatya Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek