Arabalı Çocuk Pasta

: BE095
450,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
450 TL
20
550 TL
25
625 TL
30
700 TL
35
800 TL
40
900 TL
45
1000 TL
50
1100 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Araba konseptli butik pastalarımız genellikle küçük erkek çocukları için düzenlenen doğum günü ve benzeri kutlamalarda sık sık tercih edilen bir modelimizdir. En özel ve en anlamlı gün olan doğum günlerinde sevdiklerinizi daha da mutlu etmek için gönül rahatlığı ile Araba Pasta modelimizden sipariş verebilirsiniz.

 

Genellikle 2 katlı olarak üretilmekte olan Araba Pasta modellerimiz isteğe bağlı olarak farklı boyutlarda da üretilebilmektedir. 15, 20, 25, 30, 35, 40 ya da 45 kişilik olmak üzere 7 farklı boyutta üretilebilen Araba Pasta modellerinin içeriğini de sizler sipariş formunda yer alan ürün içeriği seçeneğinden belirleyebilirsiniz.

 

Yine sipariş bilgi formunda yer alan teslimat adresi, teslim tarihi ve teslim saati gibi bilgileri eksiksiz ve doğru olarak girmeniz gerekmektedir. Bu kısımda verilen bilgiler sayesinde siparişler müşterilerimizin arzu ettikleri an ellerinde olacaktır. İstanbul’un Avrupa ve Anadolu Yakası fark etmeden tüm ilçelerine ücretsiz kargo imkânımız da bulunmaktadır. Pasta, sipariş ya da kargo hakkında bilgi almak için alt kısımda yer alan iletişim numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Araba Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Araba Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek