Kırmızı Kurdela Pasta

: BE282
950,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
950 TL
15
1200 TL
20
1400 TL
25
1600 TL
30
1800 TL
35
2000 TL
40
2500 TL
45
2700 TL
50
3500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Birçok pasta çeşidimiz olduğu gibi siz değerli müşterilerimiz için Kırmızı Kurdela pasta seçeneğimiz de bulunmaktadır. Bu seçenekle birlikte özellikle kırmızı kurdela kullanmayı seven sevdikleriniz için en güzel doğum günü pastası seçeneğini tercih etmiş olacaksınız. Ayrıca pastada güzel bir gül de kırmızı kurdelaya eşlik etmektedir. Siz de sevdiklerinizi mutlu etmek için bizi tercih edebilirsiniz. Ayrıca bu tarz siparişlerde siz müşteriler İstanbul'un neresinden pasta siparişi verirseniz verin herhangi bir kargo ücreti ödemek durumunda kalmayacaksınız.

 

Oldukça açık ve anlaşılır olan sipariş formumuz sayesinde pastanızı dilediğiniz gibi seçebilirsiniz. Öncelikle etkinliğin büyüklüğüne bağlı olarak Kırmızı Kurdela pasta siparişinde 10 kişiden başlayıp 50 kişilik pastalara kadar alternatiflerimiz bulunmaktadır. Ayrıca yine aynı sipariş formunda pastayı hangi gün ve saatte talep ettiğinizi belirtir ve adresinizi açık bir şekilde yazarsınız. Fıstıklı pastadan tutun frambuazlı pastaya birçok seçeneğimiz vardır ve bunlardan bir tanesini seçerek Kırmızı Kurdela pasta siparişinizi tamamlamış olacaksınız. Eğer siparişte herhangi bir değişiklik talep etmeniz durumunda bize ulaşarak bildirebilirsiniz.

 

 

 

Kırmızı Kurdela Konseptli Doğum Günü pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Kırmızı Kurdela Konseptli Doğum Günü pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek