Gül Konsept Pasta

: BE229
2.800,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
2800 TL
15
3800 TL
20
4500 TL
25
5000 TL
30
5750 TL
35
6500 TL
40
7500 TL
45
8500 TL
50
10000 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Özel günlerinizi bir pasta ile süslemek ister misiniz? Gül konsept pasta genellikle güzel davetlerin gözdesi olan ürünlerimizdendir. Toplu bir misafirlik sonunda veya bir doğum günü partisinde bu pasta ile mutlu dakikalar yaşayabilirsiniz. Ürün genellikle arkadaş toplantılarında ve doğum günlerinde sıklıkla tercih edilen bir üründür. 

 

Kullanılan pasta malzemeleri oldukça tazedir, pasta keki günlük olarak hazırlandığı için bayat bir pasta ile karşılaşma olasılığınız yoktur. Pasta içeriğinde kullanılan çikolatalar da tercihinize bağlı olarak değiştirilebilmektedir. İçeriğin hangi ürünlerle süslenmesini istiyorsanız sipariş formuna yazarak pastanın hazırlanmasını sağlayabilirsiniz. 

 

Gül konsept pasta siparişi internet üzerinden online olarak gerçekleştirilmektedir. Pastanemize gelmenize gerek kalmadan kısa süre içerisinde siparişinizi verebilirsiniz. Sipariş İstanbul il sınırları içerisinde bulunan her adrese ücretsiz olarak teslim edilmektedir. 

 

Sipariş teslim gününden 2 gün önce verilmelidir. Teslim adresi ve saati de sipariş formuna yazılması gereken bilgiler arasında yer almaktadır. Bilgileri eksiksiz bir şekilde yazarsanız sipariş saatinde gecikmeksizin pastanıza kavuşabilirsiniz. Ürünümüz özel gününüzü daha da renklendirecek bir üründür. 

 

Gül Konsept pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Gül Konsept pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek