Beyaz Gül Nişan Pasta

: BE076
6.500,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
30
6500 TL
35
7500 TL
40
8500 TL
45
9500 TL
50
10500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Söz ne nişan, evliliğe giden yolda düğünün öncesinde atılan önemli adımlardır. Bu adımların kutlamasında da geleneksel olarak pasta kesilmektedir. Siz de bu özel günlerinizde kesilen pastalar hem güzel bir görüntüye sahip olsun hem de lezzetli olsun isterseniz; Pastamburada.com, sizin için en doğru adres olacaktır.

 

Butik pasta seçenekleri arasında yer alan Beyaz Gül Pastamız, alanında uzman pastacılar tarafından hazırlanmaktadır. En çok tercih edilen pastalardan olan Beyaz Gül Pastayı sizin de seveceğinize eminiz. Saflık ve temizliği sembolize eden beyaz gül motifli bir pasta ile söz veya nişanınız daha unutulmaz bir hale gelecek.

 

Pastalarımızı İstanbul’un her iki yakasındaki ilçelere göndermekteyiz. Hiçbir şekilde kargo ücreti alınmamaktadır. Beyaz Gül Pasta ve diğer butik pasta modelleri için, iki gün öncesinden sipariş vermeniz gerekmektedir. Pastanız, teslimat günü hazırlanacak ve istediğiniz saatte size teslim edilecektir. Böylece pastanızı taze bir şekilde yemiş olacaksınız. Eğer pastaya ihtiyacınız varsa, pastane pastane dolaşmanıza artık gerek yok. Pastaya, kurabiyelere veya cupcake gibi tatlara ihtiyacınız olduğunda sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Beyaz Gül Konseptli Nişan pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Beyaz Gül Konseptli Nişan pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek