Kırmızı Gül Nişan Pasta

: BE108
900,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
900 TL
20
1100 TL
25
1300 TL
30
1500 TL
35
1750 TL
40
1900 TL
45
2100 TL
50
2350 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Kırmızı gül, tarih boyunca aşkı sembolize ettiğine inanılan bir çiçektir. Bu nedenle çiftler tarafından nişan veya düğün pastası için figür olarak sıkça tercih edilmiştir. Pastamburada olarak, Kırmızı Gül Nişan Pasta modelini en iyi şekilde hazırlıyor ve adresinize teslim ediyoruz. Tek yapmanız gereken, pastanızın kaç kişilik olması gerektiğine ve ne zaman teslim edileceğine karar verip sipariş vermek. Siparişiniz, İstanbul’un tüm ilçelerine, kargo ücreti olmaksızın ulaştırılacaktır.

 

Kırmızı Gül Nişan Pastada değişiklik yapılmasını isteyebilirsiniz. Siparişinizi verirken bu değişiklikleri belirtmeniz yeterli olacaktır. Fakat eğer pastanızın meyveli olmasını istiyorsanız, pastanızı teslimattan sonra yarım saat veya kırk beş dakika içerisinde tüketmeniz gerekir. Çünkü pastanın şeklini korumak için meyveler dondurularak pastaya eklenecektir.

 

Pastanın kaç kişilik olacağına karar verebilir ve böylece tam olarak size uygun boyutlarda bir kırmızı gül figürlü pastaya sahip olabilirsiniz. Pastanız teslimat sabahı yapılır ve en taze haliyle size teslim edilir. 2 Gün önce sipariş vermeniz yeterli olacaktır.

 

Kırmızı Gül Konseptli Nişan pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Kırmızı Gül Konseptli Nişan pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek