Mermer Desenli Nişan Pasta

: BE318
6.500,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
30
6500 TL
35
7500 TL
40
8500 TL
45
9500 TL
50
10500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Çoğu zaman pasta deyince akla sadece doğum günü kutlamaları gelse de pastalar birçok farklı kutlamada kullanılmaktadır ve kutlamalara uygun pastalar birbirinden farklıdır. Nişan kutlaması için en çok tercih edilen pasta modeli olarak mermer desenli nişan pasta karşımıza çıkmaktadır.

 

Eğer siz de nişan töreninizi, davetlilere sunduğunuz muhteşem bir butik pasta ile daha unutulmaz hale getirmek istiyorsanız, mermer desenli nişan pasta modelini tercih edebilirsiniz. Tüm butik pasta modellerinde olduğu gibi bu modelin üstünde de çeşitli değişiklikler yapabilirsiniz. Pastanızın içeriğini ve görünüşünü değiştirme talebinizi online sipariş formu verirken belirtmeniz yetecektir.

 

Online sipariş formunu doldururken pastanın gideceği adresi, hangi saatte teslim edileceğini ve kaç kişilik olacağı belirtmeniz gerekmektedir. Bunları tamamladıktan sonra size sadece pastanızın adresinize teslim edilmesini beklemek kalacaktır.

 

Pasta siparişini iki gün öncesinden vermek, butik pastalar için yeterli olacaktır. Taze ve lezzetli pastanız, belirttiğiniz adrese, belirttiğiniz saatte ücretsiz kargo ile ulaşacaktır.  Güzel bir butik pasta ile, akıllardan çıkmayacak bir nişan töreni yapabilirsiniz.

 

Mermer Desenli Nişan pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Mermer Desenli Nişan pastamızı İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek