Gelinlikli Pasta

: BE228
3.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
3000 TL
15
4000 TL
20
4750 TL
25
5250 TL
30
6000 TL
35
6750 TL
40
7750 TL
45
8750 TL
50
10500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Son yıllarda bekarlığa veda partisi sıklıkla yapılmaktadır. Güzel gelinin bu en özel gününde Gelinlikli pasta ile mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Gelin için oldukça tatlı bir sürpriz olabilir. Bu özel pasta ile gelini oldukça mutlu edebilirsiniz. 

 

Gelinlikli pasta konsepti yeni evli arkadaşlarınız için de tercih edebileceğiniz bir pastadır. Pasta siparişi internet üzerinden gerçekleştirilmektedir. Ücretsiz kargo imkanı ile bulunduğunuz adrese kısa süre içerisinde teslim edilen bu ürün ile mutlu bir anı yaşama fırsatı elde edebilirsiniz. 

 

Gelinlikli pasta siparişi yalnızca İstanbul sınırları içerisinde teslim edilmektedir. Hangi semtte bulunduğunuz önem arz etmemektedir. İstanbul'un dört bir yanına gerçekleştirilen ücretsiz kargo hizmeti ile pastanız teslim saatinde adresinizde olacaktır. 

 

Pastanın içeriğinde yer alacak aromaları ve çikolataları isteğiniz doğrultusunda değiştirebilmemiz mümkündür. Sevdiğiniz insanlarla tatlı bir anı yaşamak adına ürünümüzü sipariş edebilirsiniz. Ürünün büyüklüğü ve kaç kişilik olacağı tercihinize göre değişim gösterebilir. Siparişinizle alakalı bir değişiklik yapmak istiyorsanız iletişim numaralarımız yardımıyla bize ulaşarak kısa süre içerisinde değişikliği gerçekleştirebilirsiniz. 

 

Gelinlikli Pasta modelimiz, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Gelinlikli pastamızı İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

Canlı
Destek