Mor Gül Nişan Pastası

: BE059
4.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
4000 TL
20
5000 TL
25
5750 TL
30
6500 TL
35
7500 TL
40
8500 TL
45
9500 TL
50
10500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Mor gül, ilk görüşte aşkın simgesi olan bir çiçektir ve birçok insan tarafından çok beğenilir. Eğer siz de nişan pastanızda böyle güzel görüntüye sahip olan ve böyle güzel bir anlamı olan mor gül motiflerin i kullanmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Pastam burada olarak hazırladığımız birçok butik nişan pastası arasından en çok tercih edilen ve sevilenlerden birisi Mor Gül Nişan Pastadır. 

 

Mor Gül Konseptli Nişan Pastamızda sizin isteğinize göre değişiklikler yapılabilmektedir. Böylece pastanız, siz nasıl isterseniz o şekilde size teslim edilir. Bu değişiklikler hakkında görüşmek için aşağıdaki bölümde verdiğimiz iletişim telefon numarasını kullanabilirsiniz. Pastalar hakkında ayrıntılı bilgi almak amacıyla kullanabileceğiniz başka bir yöntem ise ürün sayfalarında yer alan Whatsapp sekmesi olacaktır.

 

Siparişi en az iki gün önce vermeniz gerekmektedir. Sipariş formuna teslimat adresini, teslimat gününü ve teslimat saatini yazmalısınız. Pastanız İstanbul’un her iki yakasında bulunan tüm ilçelere adrese teslim şekilde gönderilmektedir. Teslimat işlemi ücretsiz kargoyla yapılır. Size pastanızı zamanında teslim almak ve konuklarınızla birlikte afiyetle yemek kalır!

 

Mor Gül Konseptli Nişan pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Mor Gül Konseptli Nişan pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek