Renkli Nişan Pastası

: BE029
4.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
4000 TL
20
5000 TL
25
5750 TL
30
6500 TL
35
7500 TL
40
8500 TL
45
9500 TL
50
10500 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Pasta, birçok kültürde ilgi gören ve farklı törenlerde kutlama amaçlı kesilen ve yenilen bir  tatlıdır. Özellikle doğum günlerinde çok sık şekilde kullanılır. Pastalarda en çok kullanılan motiflerden birisi de çiçeklerdir. Özellikle nişan törenleri için çiçek motifli pasta yaptırmak istiyor ve bunun için doğru bir adres arıyorsanız, Pastamburada sizi bekliyor. Pastane pastane dolaşmanıza gerek kalmadan pasta siparişinizi verebilirsiniz. 

 

Nişan pastalarımız arasında yer alan Renkli Nişan Pastanın renklerinde ve şeklinde değişiklikler yapılabilir. İstediğiniz değişiklikleri siparişi verirken belirtmeniz yeterli olacaktır. 

 

Siparişinizde dikkat etmeniz gereken önemli bir nokta, eğer pastanızı meyveli olarak sipariş edecekseniz, size ulaştıktan yarım saat ya da kırk beş dakika sonra yemeniz gerektiğini unutmamaktır. Çünkü, şekli bozmamak için meyveler pastanın içine dondurulmuş bir halde eklenecektir. Meyveler erimeden yemeniz gerekecektir.

 

Pastanız, İstanbul’un her yerine yollanır ve hiçbir şekilde kargo ücreti alınmaz. Pastanızın şeklini ve rengini seçebileceğiniz gibi kaç kişilik olacağını da seçebilirsiniz. Böylece pastanız ziyan da olmaz. Pastamburada adresine uğramadan pasta siparişinizi vermeyin!

 

Renkli Nişan Konseptli pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Renkli Nişan Konseptli  pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek