Papatya Nişan Pasta

: BE075
900,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
900 TL
20
1100 TL
25
1300 TL
30
1500 TL
35
1750 TL
40
1900 TL
45
2100 TL
50
2350 TL
Bu pastayı 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Nişanda kesilecek pastanın harika bir görüntüye sahip olmasını ve aynı zamanda lezzetli olmasını istiyorsanız, Papatya Nişan Pasta modelimize göz atabilirsiniz. Pastamburada, Papatya Nişan Pasta ve diğer birçok nişan pastası modeli ile sizi bekliyor.

 

Pastalarımız, usta pastacılar tarafından büyük bir titizlikle ve en kaliteli malzemeler seçilerek hazırlanmaktadır. Hayatınızda unutulmaz olacak bir günü, unutulmaz bir pasta ile taçlandırmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

 

Papatya Konseptli Nişan Pasta modelinin en üst katı papatyalar ile bezenmiş durumdadır ve alt katmanda da papatyalar yer alır. Pastanın tabanına da isterseniz isminiz ya da talep ettiğiniz yazılar yazılabilir. Pastamızda, sizin isteklerinize göre değişiklikler yapabiliriz.

 

Eğer pastanızın meyveli olmasını istiyorsanız; meyveli pastalarımız, pastanın şeklinin bozulmaması için meyveleri dondurularak hazırlandığını unutmamalısınız. Pastanızı size teslim edildikten sonra yarım saat ile kırk beş dakika arasında tüketmenizi tavsiye ediyoruz. 

 

Pastalarımızı İstanbul’un her iki ilçesine de teslim etmekteyiz. Teslimat işleminden kargo ücreti alınmamaktadır. Pastanızı sipariş ederken boyutunu da seçebilir,kaç kişilik olacağını belirleyebilirsiniz.

 

Papatya Konseptli Nişan pastamız, isteğe bağlı pasta modelinde değişiklik yapabilirsiniz. Papatya Konseptli Nişan pastamız İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası'na ücretsiz kargo imkanıyla beraber, dilediğiniz tarih ve saatte teslim ediyoruz.

 

Daha fazla bilgi almak isterseniz 0532 567 68 90 iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pastalarımız sipariş teslim günü sabahı tasarlanıp ve hazırlanıp teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır.

 

Önemli Uyarı: Pasta içerik seçeneklerinde meyveli seçilmesi durumunda pasta modelini korumak adına ve kaplama yapılması için meyvelerimiz dondurularak hazırlanmaktadır. Bu nedenle meyveli pastamız teslim edildikten sonra 30 ile 45 dakika sonra tüketilmesini tavsiye ederiz.

 

Canlı
Destek